PROMOBİL TEKNOLOJİ A.Ş.

“Kendimize ait ve hikayesi tamamıyla bize ait olan bir şirketimiz olacaktı. Markamız ve marka değerimiz olacaktı. Önce hayal kurduk…”

2012 yılında küçük bir şahıs şirketi olarak iş hayatına başladığımız serüven 2014 yılında Promobil Teknoloji A.Ş olarak emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Teknolojik tanıtım ve elektronik ürün tedariği ile ağırlıklı promosyon sektörüne tedarik sağlamaktadır. Uzun yıllar promosyon sektörünün öncü firmalarına üretim ve tedarik partnerliği yapmaktadır.

Bunun yanı sıra ajans firmaları, kurumsal firmalar, promosyon firmaları ve event firmalarına elektronik ürünler ve prosmoyon ürünleri tedariğinde partnerlik yapmaya devam etmektedir. Promobil, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır ve bu konuda uzman bir ekibe sahiptir. Şirket, yeni trendleri takip eden ve müşteri ihtiyaçlarına göre uygun çözümleri seçerek, mükemmel bir çözüm sunar. Promobil, müşterilerine en yüksek kalitede çözümler sunmak için sürekli olarak çalışmaktadır. İstenilen baskı tekniğine göre UV baskı ( renkli ), sıcak baskı , tampon, serigrafi, lazer gibi baskı çeşitlerini ürüne uygulayarak en iyi alternatifi iş ortaklarına sunmaktadır.

Dünya'nın bir çok önemli merkezinde organize edilen fuar ve etkinliklerde bize rastlayabilirsiniz.

25
FUAR KATILIM
2000
MÜŞTERİ
30
ÜLKE
3
OFİS
21
TAKIM ARKADAŞI
750
TAMAMLANAN PROJE

İletişim

Üretimden satışa kadar geçen süre içinde en önemli safha iletişim süreçleridir. Ürüne yaklaşımdan sizlere yaklaşıma kadar kesintisiz değerli ve bilinçli iletişim

Kalite

Her ürünün bir alıcı vardır fakat kaliteli ürünün alıcısı herkes değildir. Eğer buradaysanız herkes değilsiniz. Kalite ve tasarımı öne çıkartarak, ürünlere size ait, sizden bir şeyler ekliyor ve sunuyoruz.

Tasarım

Düşüncenin tasarlanması, ürünün tasarlanması, üretimin tasarlanması, iletişimin tasarlanması. Tasarım yalnızca grafik ya da çizgi demek değildir. Çizginin ötesindeyiz.

Sürat

Hız ile sürat arasında kaliteye ve süreçlere etki eden ince bir nüans var. Hız üretim ve tasarımda hata süreçlerini arttırır sürat ise iletişim ve satışta memnuniyeti arttırır. Hız’da bilinç yoktur, sürat bilinçlidir.

Gelecek Perspektifimiz

TEKNOLOJİNİN YAŞAMLARA ENTEGRASYONU
Kurumsal anlamda yedinci yılına ulaşan yolculuğumuzda, teknolojik gelişmelerin, kullanıcı deneyimlerinde oluşan değişimlerin ve kolektif kazanç düşüncesi ilkesinden ödün vermeden düşünmeye, tasarlamaya, üretmeye ve kişiselleştirmeye devam ediyoruz.

2008 – Bir Hayal Kurduk

Hayallerimiz; şirketleşme, kurumsallaşma ve markalaşma perspektifi ile 2013 senesinde PROMOBİL TEKNOLOJİ A.Ş ismi ile gerçeğe dönüştü.

2013 – Hayallerimiz Gerçek Oldu

Asya Pasifik pazarından ülkemize teknolojik ürün ithalatı yaptık. Küresel düşünüyorduk.

2014 – Küresel Düşündük

Beğenilen ürünlerimizi ana dağıtıcılara sunmaya başladık. Birçok ürünümüz piyasaya oturmaya başladı.

2015 – Dikkat Çekmeye Başladık

Kurumsal ve küresel birçok marka ile yönettiğimiz tasarlanmış iletişim süreçleri bizleri onların bir paydaşı haline getirdi.

2016 – Kurumsallığa İnandık

Hayallerimizin gerçeğe dönüşmüş bir başka süreci olarak markamız SMARTECH hayata katıldı.

2017 – Markalaşma Yolculuğu Başladı

Teknolojinin promotif tanıtım opsiyonu ile gündelik yaşamlara eklenmesi fikri bizi ELEKTRONİK PROMOSYON’a getirdi.

2018 – Satış Süreçlerini Geliştirdik

Bölgesel ve küresel anlamda ticari sıkışmalar yaşansa da tasarım, üretim ve inovasyonun gücüne inanarak ilerliyoruz.

2019 – İnanıyor

…2022 – İlerliyoruz