Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği TAP üyesidir
+90 216 455 75 75

Sosyal Medyada Biz}

İstanbul Toptan Powerbank

İstanbul Toptan Powerbank Satışı

İstanbul’da toptan powerbank satışı ve üretimi yapan ender firmalardan biriyiz. Powerbank ürünleri son yıllarda akıllı telefon ve tabletlerin yaygın olarak kullanımları sonucu şarj problemine son vermek için üretimine başlanmış taşınabilir şarj cihazlarıdır. Toptan veya promosyon amaçlı kullanılmak üzere Türkiye’nin her yerine satış yapmaktayız. Toptan powerbank fiyatlarımız piyasanın gayet altındadır. Tercih edilen ürüne göre kargolama aynı gün içerisinde yapılmaktadır.

Piyasada satılan çoğu ürünün gerçek ve tam kapasite (mah) değerini yansıtmaması çoğu alıcıyı memnuniyetsizliğe sevk etmektedir. Ürettiğimiz powerbank ürünlerinin tam ve gerçek mah değerlerine sahip olduğunun garantisi veriyoruz. Her zaman Smartech Powerbank olarak ürünlerimizin arkasındayız.

Taşınabilir şarj cihazı (powerbank) ürünlerimizi görmek için toptan powerbank sayfamızı veya promosyon sitemizdeki toptan promosyon powerbank sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul toptan powerbank fiyatları hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için;

0216 455 7575 veya 0552 297 7575 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Powerbanklar piyasaya ilk çıktığı andan itibaren yoğun ilgiyle karşılanmış ve hala günümüzde aktif şekilde kullanılmaktadır. Taşınabilir şarj cihazlarının getirdiği en büyük kolaylık hiçbir elektrik veya başka bir enerji kaynağına gerek kalmadan cihazınızı rahatlıkla şarj ediyor olabilmesidir. Pratik kullanıma sahip teknolojilerinin yanısıra bir o kadarda kısa sürede hızlı şarj edebilme imkanı sunmaktadırlar.

En çok aranılan powerbank modelleri için toptan satış verebilme imkanını sunduğumuz gibi tasarım açısından da bir o kadar farklı modeli bünyemizde barındırmaktayız. Her zaman en iyisini üretmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Ender taşınabilir şarj cihazı üreticileri arasında olmaktan ve ülkemize katma değer katan ürünler üretmekten gurur duyuyoruz.

Ankara Toptan Powerbank

İzmir Toptan Powerbank